Doplnková dekorácia

Doplnkové dekorácie dotvárajú celkový vzhľad a dojmy zo slávnostnej miestnosti.
Ponúkame Vám najmä sviečky (aj plávajúce) a kvalitné obrúsky (z netkanej textílie) vo farbách ladiacich s farbou základnej dekorácie. Novinkou sú špirálové sviečky.

Netradičný dojem vynikajúco dotvára jemná balónová výzdoba, ktorá nemusí byť vôbec prehnaná. Často stačí niekoľko balónikov umiestnených na správnom mieste a miestnosť zrazu získa tú pravú slávnostnú tvár, ktorá svojim prvým dojmom očarí každého hosťa, ktorý do nej vstúpi.

Takými môžu byť napr. balónové slávobrány , jednoduchšie balónové girlandy, balónové srdce (odporúčame z malých balónikov), či veľmi efektné balónové trsy , alebo zopár balónikov zviazaných do rôznych tvarov… farebná škála balónov je skutočne veľmi bohatá, pričom balóny samozrejme plníme aj héliom.

Celkový dojem môžu dotvoriť na stoloch voľne rozložené farebné kamienky, lupienky a ďalšie doplnky podľa želania.

Ako doplnkové dekoračné predmety sú tiež veľmi žiadané darčeky pre hostí

pripravené v malých taštičkách (previazaných stužkami) z materiálu farebne ladiaceho s farbou základnej dekorácie. Obsahom darčekového balenia môžu byť cukríky, čokoládky, lízatká ale aj ovocie a pod.

Okrem vyššie uvedených spôsobov výzdoby (dekorácie) Vám môžme zabezpečiť na základe osobnej konzultácie aj iné netradičné spôsoby slávnostnej a svadobnej výzdoby, ako je napr. zakrytie rôznych neestetických častí miestností látkou (materiálom) ladiacou so základnou dekoráciou, zapožičanie barových či okrúhlych stolov, prípravu stupňovitých bufetových stolov a pod.
 


Našou radosťou je Vaša spokojnosť!