Kto sme a čo je našim cieľom?

Na úvod by sme chceli poznamenať, že nie sme klasická svadobná agentúra, ktorá zabezpečuje kompletnú organizáciu svadieb od A po Z, od počiatočných príprav až po ranné vyprevádzanie hostí. Našim cieľom je niečo iné...

To, čo ponúkame, je poskytnutie čo najkvalitnejšej pomoci všetkým tým, ktorí si uvedenú organizáciu zobrali na vlastné plecia, nech už je to agentúra poskytujúca svadby na kľúč, alebo samotná nevesta túžiaca po najkrajšej slávnosti, ktorá už dlhé týždne pred svojou svadbou únavu nepoznajúc hľadá riešenia, ako to dosiahnuť.

Práve v tomto momente Vám poskytujeme pomocnú ruku, poradíme, zrealizujeme. Urobíme Vám svadobnú výzdobu či inú slávnostnú dekoráciu na kľúč!

Sústredili sme sa na túto špeciálnu časť svadobných príprav, ktorých praktické zvládnutie prinesie svoje ovocie vo forme slávnostného a vysoko estetického dojmu z tohto Vášho veľkého dňa. A preto, lebo máme možnosť robiť to čo nás naozaj baví, robíme výzdoby svadieb a iných slávností so skutočným zanietením. Pri realizácii výzdob dokonca zabúdame na všetky starosti počas príprav a najmä na tie, ktoré nás následne čakajú so zabezpečením čistoty a dokonalosti našich materiálov.

Nie sme samozrejme neomylní, snažíme sa však vždy a maximálne o to, aby sme Vám v deň veľkej udalosti mohli poskytnúť krásu a prepych a aby slávnostná svadobná výzdoba zanechala vo všetkých účastníkoch tejto udalosti prekrásne spomienky.

Náš tím dokáže zvládnuť výzdoby a dekorácie rozmanitých druhov a rozsahov. Dekoračné materiály si pripravujeme a šijeme sami, neustále vyhľadávame najkrajší a najkvalitnejší textil, disponujeme početnými návlekmi, mašľami, obrusmi a ďalšími predmetmi, pričom neustále rozširujeme našu ponuku predovšetkým o nové farby a nápady. V prípade potreby a včasnej požiadavky dokážeme pripraviť aj rôzne neštandardné dekoračné materiály a predmety.

A tak, ako naše motto hovorí „našou radosťou je Vaša spokojnosť“, tak sme nesmierne nadšení z úspešnej a vydarenej výzdoby, na ktorú by sme sa dokázali niekedy pozerať ešte dlhý čas. Ale najväčšiu radosť máme práve vtedy, keď Vy sami ste s našou prácou (výzdobou) spokojní, tak kvalitou ako aj cenou, pretože nás nesmierne teší, ak môžeme prispieť k spríjemneniu prežitia najkrajších okamihov Vášho života v harmonickom objatí krásy a očarených hostí.

Našou radosťou je Vaša spokojnosť!