Čo ponúkame ?

Výzdoby a dekorácie

Radi Vám zabezpečíme zdoby svadobných stolov a sál, kostolov, obradných miestností, výzdoby stužkových, firemných osláv, promočných, narodeninových či iných slávnostných miestností.

Môžeme Vám poskytnúť aj iné svadobné doplnky ako sú sviečky, svietniky, kvalitné obrúsky (servítky) z netkanej textílie, ako aj obyčajné servítky farebne ladiace s výzdobou, dekoračné srdce na stenu, výzdobu kvetmi (aranžovanie, ikebany, žardiniéry, rezané kvety),  vázy, balónovú výzdobu, lupienky, kamienky alebo iný svadobný inventár.

Výzdobu Vám môžeme zabezpečíť podľa Vašich predstáv a požiadaviek, ak nám ju však kompletne zveríte, spravíme Vám ju podľa našich najlepších znalostí a estetického cítenia tak, aby bola pri zachovaní cenovej dostupnosti čo najkrajšia a najviac harmonická ...

Základnú výzdobu miestností tvoria návleky na stoličky (poťahy na stoličky):

„ ...občas neveríme vlastným očiam, nakoľko sa zmení použitím základnej dekorácie vzhľad niekedy až „pochmúrne“ pôsobiacej miestnosti na elegantne slávnostnú... “

 

Stoličky zdobíme ich žiarivo bielymi návlekmi (poťahmi), ktoré obviažeme krásnymi dlhými farebnými mašľami (stuhami) podľa Vášho výberu

 

222224
220 223 221
225   

 

Ponúkame aj návleky na stoličky v smotanovej farbe!
   

Návleky sú vyhotovené z kvalitného nepriesvitného materiálu jednotnej farby, jemného a zároveň príjemného na dotyk, avšak odolného proti pokrčeniu a dostatočne húževnatého voči roztrhnutiu.

Strih našich návlekov je výsledkom dlhodobých skúšok a úprav, ktorých cieľom bolo vytvoriť taký tvar, ktorý je praktický, neprekáža nohám sediacich a zároveň vynikne vysokou estetickou hodnotou. Z dôvodu nutnosti prispôsobenia sa rôznym daným podmienkam sú naše materiály zároveň aj dostatočne univerzálne pre mnohé druhy a tvary stoličiek. Naše návleky sú teda univerzálne a sú použiteľné na všetky bežné druhy stoličiek bez lakťových opierok. Výnimočne sa hodia aj na menšie stoličky s lakťovými opierkami, tu však dokonale estetický výsledok nie je zaručený.      

Mašle na stoličky sú vyhotovené z kvalitného saténu, ktorý pôsobí veľmi slávnostne až luxusne.  Okrem toho má satén aj ďalšiu unikátnu vlastnosť a to že pri rôznom dopade svetla hrá niekoľkými odtieňmi svojej vlastnej farby, čo vytvára veľmi zaujímavý a dôstojný farebný efekt jemnej rozmanitosti, avšak pri zachovaní jednotnej farebnosti. Z toho dôvodu už nepoužívame mašle z organzy, ktoré sa neosvedčili.

Po nasadení návleku a uviazaní mašle predstavuje každá stolička kúsok originality, kúsok vlastnej tvorby a vkusu osoby, ktorá ju vyzdobila. Slávnostný estetický dojem vytvára najmä zadná časť návleku nasadeného na stoličke (s uviazanou mašľou), ktorá je po správnom nasadení nádherne nariasená.

Odstrojenie po slávnosti je veľmi jednoduché (pokiaľ túto činnosť realizujete Vy sami), stačí hoci aj obyčajné potiahnutie celých návlekov aj s mašľou dohora... a ďalej sa už o ne postaráme.

Stoly ich stredy zdobia behúne (šerpy, štóly), ktoré sú rovnakej farby a materiálu ako mašle na stoličkách podľa Vášho výberu.

Na stoly tiež ponúkame volány (sukne na stoly) a obrusy (na štvorcové aj okrúhle stoly), ktoré sú taktiež vyhotovené z kvalitného materiálu ako návleky (poťahy) na stoličky.
  226
 227

228

 

Naše dekoračné materiály sú po každom použití kvalitne vyprané a poskytujeme ich výlučne vyžehlené, voňavé…

Doplnkové dekorácie

Doplnkové dekorácie dotvárajú celkový vzhľad a dojmy zo slávnostnej miestnosti.

Ponúkame Vám najmä sviečky (aj plávajúce) a kvalitné obrúsky (z netkanej textílie) vo farbách ladiacich s farbou základnej dekorácie. 

   

 

Netradičný dojem vynikajúco dotvára jemná balónová výzdoba, ktorá nemusí byť vôbec prehnaná. Často stačí niekoľko balónikov umiestnených na správnom mieste a miestnosť zrazu získa tú pravú slávnostnú tvár, ktorá svojim prvým dojmom očarí každého hosťa, ktorý do nej vstúpi.

Takými môžu byť napr. balónové slávobrány, jednoduchšie balónové girlandy, balónové srdce (odporúčame z malých balónikov), či veľmi efektné balónové trsy, alebo zopár balónikov zviazaných do rôznych tvarov… farebná škála balónov je skutočne veľmi bohatá, pričom balóny samozrejme plníme aj héliom.

Celkový dojem môžu dotvoriť na stoloch voľne rozložené farebné kamienky, lupienky a ďalšie doplnky podľa želania.

Ako doplnkové dekoračné predmety sú tiež veľmi žiadané darčeky pre hostí

pripravené v malých taštičkách (previazaných stužkami) z materiálu farebne ladiaceho s farbou základnej dekorácie. Obsahom darčekového balenia môžu byť cukríky, čokoládky, lízatká ale aj ovocie a pod.

Okrem vyššie uvedených spôsobov výzdoby (dekorácie) Vám môžme zabezpečiť na základe osobnej konzultácie aj iné netradičné spôsoby slávnostnej a svadobnej výzdoby, ako je napr. zakrytie rôznych neestetických častí miestností látkou (materiálom) ladiacou so základnou dekoráciou, zapožičanie barových či okrúhlych stolov, prípravu stupňovitých bufetových stolov a pod.

Náš tím dekoruje so skutočným potešením, snaží sa vyhovieť podľa možností každej požiadavke a zabezpečiť výzdobu v čo najlepšej kvalite a cene, lebo našou najväčšou radosťou je Vaša spokojnosť!


585

Našou radosťou je Vaša spokojnosť!