Bytové dekorácie

Zobrazených 1–30 z 164 výsledkov

 • Zľava!

  Fototapeta XXL Brooklyn, 364 x 252 cm

  101.99  44.99  Zakúpiš tu..

  Kúpte si túto originálnu vliesovú XXL tapetu, ktorá oživí každú izbu. Vliesové tapety na stenu vynikajú podstatne lepším komfortom lepenia než tapety papierové. Lepidlo jednoducho rozmiešate, nanesiete na stenu, potom nanesiete tapetu, Vyhladíte a je hotovo. Vyhnete sa tak zložitej …

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Dobrý dinosaurus, 30 x 30 cm

  8.49  6.49  Zakúpiš tu..

  Chcete svojim deťom zariadiť netradičnú detskú izbu? Kúpte im túto vtipnú samolepku s motívmi rozprávky Dobrý dinosaurus a budú si pripadať ako v praveku.Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa inštaluje, …

 • Zľava!

  Detská fototapeta XXL Autá 360 x 270 cm, 4 diely

  93.49  64.99  Zakúpiš tu..

  Preneste sa do sveta slávnych automobilových pretekov s Bleskom McQueenom, Burákom a ďalšími hrdinami.
  Tapeta sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu, ktorý nevybledává, je ekologicky šetrná. Ľahko sa inštaluje vďaka vynikajúcemu lepidlu, ktoré sa nanáša na stenu. Lepidlo je súčasťou balenia. …

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Motýliková víla, 120 x 80 cm

  19.99  15.99  Zakúpiš tu..

  Vyzdobte svojim deťom ich detskú izbičku krásnou farebnou samolepkou víly a jej kamarátov motýlikov. Samolepky nie sú určené len na stenu, možno ich lepiť aj na hladké povrchy, ako sú skrine, dvere alebo napríklad zrkadlo.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Obraz na plátne Zátišie s levanduľou, 30 x 40 cm

  10.99  8.49  Zakúpiš tu..

  Obraz s motívom levandule v prútenom košíku má pekne zladené farby v prírodných tónoch. Skvele tak doplní podobne ladený interiér. Dekor je tlačený na plátne. Obraz má pevný rám, ktorý ľahko bez ďalších úprav zavesíte.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fototapeta XXL Horses 360 x 270 cm, 4 diely

  77.99  71.49  Zakúpiš tu..

  Nádherná tapeta vás prenesie medzi krásne divoké a majestátne kone. Môžete ju použiť samostatne alebo v kombinácii s inými fototapetami a dekoráciami.Tapeta sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu, ktorý nebledne a je ekologicky šetrná. Ľahko sa aplikuje vďaka vynikajúcemu lepidlu, ktoré …

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Orchids, 30 x 30 cm

  8.49  5.49  Zakúpiš tu..

  Milujete kvetiny a najmä orchidey? Táto krásna dekorácia plná sýtych farieb rozžiari a ozdobí každú miestnosť vášho domova. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa aplikuje, je ekologická, použitá fólia …

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Unicorn, 122 x 70 cm

  19.99  15.99  Zakúpiš tu..

  Vyzdobte svojim deťom ich detskú izbičku krásnou farebnou samolepkou jednorožca so srdiečkami, mráčikmi a dúhou. Samolepky nie sú určené len na stenu, možno ich lepiť aj na hladké povrchy, ako sú skrine, dvere alebo napríklad zrkadlo

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Obraz na plátne s levanduľou Vintage, 28 x 28 cm

  8.49  6.49  Zakúpiš tu..

  Obraz s motívom levandule v obľúbenom štýle vintage bude ideálnym doplnkom takto ladených interiérov. Dekor je tlačený na plátno, ktoré je natiahnuté na ráme.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  LED obraz na plátne Pier, 20 x 15 cm

  9.99  6.99  Zakúpiš tu..

  Dekoračné obrázok s jemným LED podsvietením navodí príjemnú atmosféru. Obrázok možno zavesiť na stenu i postaviť na komodu alebo poličku. Zo zadnej strany je otvor pre vloženie batérií, ktoré nie sú súčasťou. Osvetlený 2 LED svetlami.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Samolepiaca bordúra Princezné, 500 x 14 cm

  16.49  12.49  Zakúpiš tu..

  Každá dievčatko bude mať určite radosť, ak jej vyzdobíte izbu touto bordúrou s obrázkami Disney princezien. Môžete ju použiť samostatne alebo v kombinácii s inými fototapetami.Veľmi ľahko sa nanáša. Na čistý a hladký povrch nakreslíte vodorovnú čiaru a aplikujete bordúru. …

 • Zľava!

  Závesný liatinový nápis Welcome 27,5 x 26 cm, biea

  17.99  11.99  Zakúpiš tu..

  Závesný liatinový nápis Welcome je štýlovou dekoráciou nielen na chalupy. Nápis je zavesený na kovovej retiazke. Povrchová úprava je biela patina.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Samolepiaca bordúra Smoke, 500 x 14 cm

  16.49  12.49  Zakúpiš tu..

  Bordúra v dokonalom súlade odtieňov hnedej a sivej farby navodí perfektnú harmóniu a pokoj. Môžete ju použiť samostatne alebo v kombinácii s inými fototapetami. Veľmi ľahko sa nanáša. Na čistý a hladký povrch nakreslíte vodorovnú čiaru a aplikujete bordúru. Pred …

 • Zľava!

  Obraz na plátne Lavender blanket, 28 x 28 cm

  6.99  5.49  Zakúpiš tu..

  Tento krásny obraz s relaxačnými motívmi bude vyzerať skvele v spálni či obývačke. Levanduľový dizajn je veľmi populárny a vhodný do každého interiéru.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Sovičky

  19.99  11.99  Zakúpiš tu..

  Samolepiaca dekorácia sovičky oživí každú detskú izbu. Samolepky nie sú určené len na stenu – možno ich lepiť aj na hladké povrchy ako sú dvere, skriňa alebo zrkadlo.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Obraz na plátne s levanduľou Big Dream, 28 x 28 cm

  8.49  6.49  Zakúpiš tu..

  Obraz v obľúbenom provence štýle je skvelou voľbou pre interiéry izieb i kaviarní. Plátno je natiahnuté na ráme, ktorý bez úprav ľahko zavesíte. Dekor je tlačený na plátne.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Obraz na plátne s levanduľou Post Card, 40 x 40 cm

  12.49  9.49  Zakúpiš tu..

  Obraz s motívom levandule v štýle poštové známky skvelo doladí každý interiér. Dekor je tlačený na plátno, ktoré je natiahnuté na ráme. Jednoduché zavesenie.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Obraz na plátne Levanduľa v mažiari, 28 x 28 cm

  8.49  5.49  Zakúpiš tu..

  Obraz so zátiším s obľúbenou levanduľou bude štýlovou dekoráciou do každého interiéru. Plátno je natiahnuté na ráme, ktorý bez úprav ľahko zavesíte.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Cars, 30 x 30 cm

  8.49  6.49  Zakúpiš tu..

  Blesk McQueen a jeho kamarát z animovaného filmu Autá. Táto perfektná samolepka s pretekármi Piston Cupu bude skvelou ozdobou izbičky malých aj veľkých chlapcov.

  Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko …

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Labková patrola, 30 x 30 cm

  8.49  6.49  Zakúpiš tu..

  Statoční záchranári z Labkovej patroly budú perfektnými spoločníkmi v izbičke všetkých dievčat a chalanov. Skvelá dekorácia plná farieb, ktorá rozveselí každú detskú izbičku.

  Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa …

 • Zľava!

  Detská fototapeta XXL Kniha džunglí 360 x 270 cm, 4 diely

  93.49  64.99  Zakúpiš tu..

  Obľúbení hrdinovia z prekrásneho animovaného filmu, Mauglí, Balu, Baghíra a ďalší, budú zdobiť steny izby vašich detí.Tapeta sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu, ktorý nevybledává, je ekologicky šetrná. Ľahko sa inštaluje vďaka vynikajúcemu lepidlu, ktoré sa nanáša na stenu. Lepidlo je …

 • Zľava!

  LED svetelný drôt s klipmi Vločka, 185 cm

  10.99  8.49  Zakúpiš tu..

  Oživte svoj domov svetelným drôtom, ktorý je opatrený klipmi v tvare vločiek pre zavesenie vašich fotografií alebo obrázkov. Skvelý spôsob, ako predviesť svoje fotografie.
  Technické parametre:

  veľkosť klipu – vločky 5 x 5 cm
  celková dĺžka 185 cm
  materiál plast, …

 • Zľava!

  Obraz na plátne Lavender Time, 30 x 40 cm

  10.99  8.49  Zakúpiš tu..

  Tento obraz s motívom levandule vás vnesie do preslneného francúzskeho vidieka a dodá príjemnú atmosféru každej miestnosti aj priestoru kaviarne. Dekor je tlačený na plátno. Obraz má pevný rám, ktorý ľahko bez ďalších úprav zavesíte.

  Viac o produkte tu…

 • Samolepiaca dekorácia Sovičky na hojdačke

  Zakúpiš tu..

  Samolepky nie sú určené len na stenu – možno ich lepiť tiež na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Samolepky na stenu zvládne nalepiť naozaj každý.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fototapeta XXL Farebné dosky 360 x 270 cm, 4 diely

  77.99  53.49  Zakúpiš tu..

  Netradičná tapeta so vzorom farebných drevených dosiek sa stane originálnou a neopozeranou dekoráciou vo vašom byte alebo dome.
  Tapeta sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu, ktorý nevybledává, je ekologicky šetrná. Ľahko sa inštaluje vďaka vynikajúcemu lepidlu, ktoré sa nanáša na stenu. …

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Autá, 42,5 x 65 cm

  16.49  8.49  Zakúpiš tu..

  Nablýskaní hrdinovia z obľúbenej rozprávky sa budú vynímať na stene v akejkoľvek detskej izbe. Spoznávate Bleska a Buráka?
  Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideálnA pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa inštaluje, je ekologická.Vyrobené v ČR.Technické parametre:…

 • Zľava!

  Liatinový nápis Welcome, 27,5 x 26 x 3,8 cm

  16.49  12.49  Zakúpiš tu..

  Štýlový závesný nápis z liatiny privíta u vašich dverí každú návštevu. Nápis Welcome je uchytený na kovových retiazkach. Nápis je vyrobený z liatiny s čiernou povrchovou úpravou s patinou.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Stavebné stroje, 105 x 95 cm

  19.99  15.99  Zakúpiš tu..

  Kúpte svojim malým neposedom do ich detskej izby túto krásnu samolepku vozidiel, ktoré sa používajú na stavbách, ale nájdete tu aj sanitku, hasičský voz alebo napríklad traktor.
  Samolepky nie sú určené len na stenu, možno ich lepiť aj na hladké …

 • Zľava!

  Samolepiaca bordúra Abstract, 500 x 14 cm

  16.49  12.49  Zakúpiš tu..

  Máte radi abstraktné tvary? Kúpte si domov túto originálnu bordúru. Môžete ju použiť samostatne alebo v kombinácii s inými fototapetami.Veľmi ľahko sa nanáša. Na čistý a hladký povrch nakreslíte vodorovnú čiaru a aplikujete bordúru. Pred konečným pritlačením sa uistite, že …

 • Zľava!

  Samolepiaca dekorácia Indiánske zvieratká, 100 x 80 cm

  23.49  17.99  Zakúpiš tu..

  Vyzdobte svojim deťom ich detskú izbičku veselou samolepkou farebných zvieratiek s indiánskymi motívmi. Samolepky nie sú určené len na stenu, možno ich lepiť aj na hladké povrchy, ako sú skrine, dvere alebo napríklad zrkadlo.

  Viac o produkte tu…