Záhradné náradie

Zobrazených 1–30 z 34 výsledkov

 • Vypichovák buriny s kolískou, 38 cm

  Zakúpiš tu..

  Každý záhradkár by mal vlastniť tohto praktického pomocníka, ktorý pomôže zlikvidovať burinu v záhradke. Kolíska umožní lepšiu manipuláciu pri zapichnutí do zeme.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fieldmann FZN 2305-E elektrické nožnice na živý plot

  49.49  39.99  Zakúpiš tu..

  Majte živý plot vždy perfektne upravený. Tieto nožnice vám s tým pomôžu. Sú vybavené bezpečnostným spínačom. Vyváženie zaistí pohodlnú prácu.
  Technické parametre:

  dĺžka lišty – 46 cm
  strih – do priemeru 16 mm
  počet otáčok – 1500 ot/min.
  deklarovaná úroveň …

 • Zľava!

  Gardenius GR2N0003 Záhradné dvojsečné nožnice, 79,5 cm

  22.99  17.79  Zakúpiš tu..

  Tieto dvojručné nožnice s prevodovým mechanizmom zvládnu ostrihať kríky a malé stromčeky bez zbytočnej námahy. Vďaka ich dĺžke sa tiež ľahko dostanete aj k vysokým vetvám. Sú vystužené sklenými vláknami.Dĺžka ostria je 7 cm.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Kultivátor

  5.49  4.49  Zakúpiš tu..

  Klasický kultivátor je dôležitým pomocníkom každého záhradkára, preto by nemal chýbať ani vám.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fiskars Xsharp Ostrič sekier a nožov

  20.49  15.99  Zakúpiš tu..

  Ostrič Fiskars Xsharp™ ponúka hodnotný doplnok záhradného náradia. Ľahko sa prenáša a je možné ho ovládať ako ľavou, tak aj pravou rukou. Má mechanizmus, ktorý sa jednoducho ovláda. Skladá sa z vodiace drážky, keramických kotúčov. Zaisťuje optimálne ostrie a jeho …

 • Zľava! Zástupný

  Sberač listia a trávy

  12.49  7.99  Zakúpiš tu..

  Ideálna pomôcka pri zbere opadaného lístia alebo pokosenej trávy. Niekoľko násobne zväčší kapacitu vašich rúk pri manipulácii s opadaným lístím. Dodávame v dvoch farebných variantoch: svetlo zelená, tmavo zelená – bez možnosti výberu.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Gardenius GR1P0003 Skladacia záhradná pílka, 15 cm

  8.49  7.49  Zakúpiš tu..

  Táto pílka má široké využitie. Hodiť sa bude pri kempovaní alebo údržbe stromov. Kalená čepeľ má trojhranné ozubenie. Kvôli bezpečnosti má píla aj špeciálnu poistku.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fiskars nožnice na kvetiny

  16.49  14.49  Zakúpiš tu..

  Ideálne nožnice pre všetkých záhradníkov i záhradničky. Fiskars nožnice majú zosilnenú čepeľ s vybrúsenými zubami pre účinné strihanie a skvele vám poslúžia pre rôzne úpravy a pravidelný strih vašich rastlín. Ľahké a presné nožnice si zaručene obľúbite.

  Viac o produkte

 • Kovová sádzacia lopatka zelená

  Zakúpiš tu..

  Klasická sádzacia lopatka je skvelý pomocník pri práci v záhrade a na presádzanie kvetín. Lopatku dodávame v dvoch prevedeniach bez možnosti výberu (viď foto).

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fiskars P26 SingleStep nožnice záhradné

  16.49  13.49  Zakúpiš tu..

  Záhradné nožnice Fiskars SingleStep ™ sú vhodné na strihanie čerstvých konárov. Majú tvarované masívne rukoväte pre pohodlnejšie držanie – vhodné pre pravákov aj ľavákov. Horná čepeľ je potiahnutá klznou vrstvou PTFE pre zníženie trenia.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Sharks SHK537 Sekera, 43 cm

  17.99  13.99  Zakúpiš tu..

  Táto kvalitná sekera má hmotnosť hlavy 1250 gramov. Je vyrobená z uhlíkovej ocele. Komfort pri práci zaistí pohodlná rukoväť, ktorá je potiahnutá protišmykovou termoplastickou gumou.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Vrut zemný

  12.49  9.99  Zakúpiš tu..

  Vrut zemný je skvelý pomocník na záhradu alebo v stavebníctve.Dodávané vrátane redukčných puzdier s priemerom 24 mm, 35 mm, 41 mm, 49 mm, 55 mm, 62 mm.

  Dĺžka vrtáku: 32 cm
  Vnútorný priemer rúrky: 6,4 cm a dĺžka 12,5 cm…

 • EXTOL – CRAFT Zatváracia pílka na konáre, 18 cm

  Zakúpiš tu..

  Táto praktická zatváracia pílka má trojbrúsené tvrdené zuby. Bude sa hodiť na bežné záhradné práce. Celková dĺžka pílky je 40,5 cm.

  Viac o produkte tu…

 • Gardenius GR2N0006 Záhradné kovadlinkové nožnice, 70 cm

  Zakúpiš tu..

  Kúpte si perfektné nožnice pre jednoduchú údržbu vašej záhradky. Môžete s nimi strihať či prestrihávať konáre a vetvičky. Maximálny priemer strihu je 50 mm. Majú nepriľnavý povrch, a preto na nich nezostávajú zvyšky rastlín. Nožnice sú veľmi ľahké vzhľadom k …

 • Zľava!

  EXTOL – PREMIUM Záhradnícke nožnice na konáre, 19 cm

  11.99  9.99  Zakúpiš tu..

  Tieto kvalitné záhradnícke nožnice sú určené na strihanie konárov do priemeru 20 mm. Majú nylonovú rukoväť.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  EXTOL – PREMIUM Sekera s násadou, 500 g

  10.99  10.49  Zakúpiš tu..

  Táto praktická sekera je kovaná z jedného kusu a má sklolaminátovú násadu, ktorá tlmí vibrácie pri sekaní. Dĺžka je 36 cm. Rukoväť je z mäkčenej protišmykovej TPR gumy.

  Viac o produkte tu…

 • Sekera Fiberglass 600 g

  Zakúpiš tu..

  Sekera s násadou FIBERGLASS je menšia sekera vhodná do každej domácnosti so záhradou či na chalupu. Sekera je vyrobená z kvalitnej ocele, násada má protišmykovú úpravu a ergonomický tvar pre bezpečné držanie. Sekera svojou veľkosťou a hmotnosťou je vhodná sekanie …

 • Zľava!

  Fiskars QuikFit lopatka

  16.49  9.49  Zakúpiš tu..

  Lopatka je vhodná na sadenie a presádzanie. Je vyrobená z bórovej ocele. Systém QuikFit umožňuje spojenie rôzneho záhradného náradia s jedinou násadou. Odporúčaná násada: S a M. Pôvodné Fiskars číslo: 137512.
  Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného …

 • Zľava!

  Fiberglass Štípacia sekera 1000 g

  11.99  7.99  Zakúpiš tu..

  Sekera FIBERGLASS. Násada má protišmykovú úpravu rúčky s rozšírením na konci proti vykĺznutiu. Sekera je ručný pracovný nástroj, používaný predovšetkým k opracovávanie dreva. Skladá sa z poriska a hlavy sekery. Sekera je v praxi používaná predovšetkým k sekanie či tesanie …

 • Zľava!

  Sixtol Sada záhradného náradia Garden pink, 12 ks

  53.49  38.49  Zakúpiš tu..

  Táto praktická sada poteší každú milovníčku záhrady. Obsahuje brašnu s vreckami, s ktorou sa náradie ľahko prenáša a vďaka praktickej zástere budete mať najpoužívanejšie náradie vždy po ruke. Súčasťou sú aj záhradné rukavice a štyri plastové pazúriky, ktoré prilepíte na …

 • Zľava!

  Sixtol Sada záhradného náradia Garden pink, 10 ks

  50.99  38.99  Zakúpiš tu..

  Táto praktická sada poteší každú milovníčku záhrady. Obsahuje brašnu s vreckami, s ktorou sa náradie ľahko prenáša a má vodotesnévnútro, môžete ju použiť aj ako vedro na vodu, na hlinu, odpad zo záhonu alebo čokoľvek iné. Súčasťou sú aj záhradné …

 • Zľava!

  Fiskars QuikFit Stredná násada

  18.49  14.49  Zakúpiš tu..

  Nástroje s výmennými násadami Fiskars QuikFit ™. Predstavuje sortiment záhradného náradia s vymeniteľnými hlavicami a rukoväťami, určený pre rozličné záhradnícke úkony. Fiskars QuikFit ™ ponúka bezpečné a inteligentné riešenia najmä tam, kde potrebujete väčší dosah. Umožňuje efektívne čistenie trávnika a …

 • Zľava!

  Fieldmann FZN 2000 E Elektrické plotové nožnice

  41.49  34.99  Zakúpiš tu..

  Veľmi ľahké elektrické nožnice na živý plot Fieldmann s ochranným krytom lišty pre bezpečné skladovanie. Pre zvýšenie bezpečnosti sú nožnice vybavené systémom spínačov chodu, ktorý zamedzuje samovoľnému spusteniu. Dĺžka lišty je 40,6 cm umožňuje pohodlnú úpravu okrasných kríkov Aj väčšiny …

 • Zľava!

  Fieldmann FZNR 1104 sada záhradného náradia, 4 ks

  18.99  12.99  Zakúpiš tu..

  Každý správny záhradkár ocení túto praktickú sadu náradia. Je vysoko odolné, rukoväť je zmäkčená, čo uľahčuje manipuláciu.
  Obsah sady: lopatka, hrabličky, kultivátor, vypichovák buriny

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Gardenius GR1P0004 Sada skladacích pílok, 2 ks

  10.49  8.69  Zakúpiš tu..

  Tento set vám pomôže mať pod kontrolou údržbu vašich stromov. Pílky majú ostrie z kalenej ocele s trojhrannými zubami. Vďaka tomu, že sú skladacie ich môžete využiť aj na výlety či táborenie.Dĺžka pílky je 18 cm.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fiskars P25 SingleStep Záhradné jednočepeľové nožnice

  13.99  11.49  Zakúpiš tu..

  Nožnice záhradné SingleStep ™, jednočepeľové. Vhodné ku strihu suchých a tvrdých konárov. Pohodlne vytvarovaé masívne držadlá. Horná čepeľ je potiahnutá klznou vrstvou PTFE pre zníženie trenia. Pre pravákov aj ľavákov. Otvor pre zápästný remienok.

  Viac o produkte tu…

 • Štípacia sekera Fiberglass, 2000 g

  Zakúpiš tu..

  Sekera FIBERGLASS. Násada má protišmykovú úpravu rúčky s rozšírením na konci proti vykĺznutiu. Sekera je ručný pracovný nástroj, používaný predovšetkým k opracovávaniu dreva. Skladá sa z poriska a hlavy sekery. Sekera je v praxi používaná predovšetkým k sekaniu či tesaniu …

 • Zľava!

  Gardenius GR1P0002 Sklápacia záhradná pílka, 23 cm

  9.49  7.39  Zakúpiš tu..

  Každý záhradkár určite ocení túto skladaciu pílku, ktorá je vhodná na prerezávanie stromov. Vďaka špeciálnemu ochrannému držadlu je manipulácia s ňou veľmi jednoduchá. Má špeciálne brúsené trojhranné ostrie.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Gardenius GR2N0009 Záhradné dvojsečné nožnice, 70 cm

  13.99  11.99  Zakúpiš tu..

  Kúpte si perfektné nožnice pre jednoduchú údržbu vašej záhradky. Môžete s nimi strihať či prestrihávať konáre a vetvičky. Maximálny priemer strihu je 70 mm. Majú nepriľnavý povrch, vďaka ktorému na nich nebudú zostávať zvyšky rastlín.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Fiskars QuikFit Teleskopická násada M

  40.99  36.99  Zakúpiš tu..

  Nástroje s výmennými násadami Fiskars QuikFit ™. Predstavuje sortiment záhradného náradia s vymeniteľnými hlavicami a rukoväťami, určený pre rozličné záhradnícke úkony. Fiskars QuikFit ™ ponúka bezpečné a inteligentné riešenia najmä tam, kde potrebujete väčší dosah. Umožňuje efektívne čistenie trávnika a …